درباره ما

داستان از اونجایی شروع شد که من (حمید) خواستم هدیه ای به یادموندنی برای تولدش ( تولد کی ؟ ، خب مشخصه دیگه ، صدف !) بهش بدم . از اونجایی که ذهن فعال و ایده پردازی دارم ;) به ذهنم رسید پیاممو براش توی QRcode ماندگار کنم .

چون طلا دوست داشت (مثل بیشتر خانوما !) و چند وقتی بود دنبال آویز ساعت بود ، طرحشو روی آویز ساعت درست کردم ، که هر وقت بهش نگاه می کنه و با گوشی موبایلش اسکن کنه بتونه ببینه و بشنوه و براش خاص باشه تا همیشه .

وقتی بهش دادم خیلی خوشش اومد ، خیلیییی زیاااد ! ( البته انتظار دیگه ای نمی رفت p: ) . 

به ذهنمون اومد این ایده ی خاص رو گسترشش بدیم ، چون می تونه به راحتی سفارشی سازی بشه و هر پیامی ، حرفی ، هر صدایی یا حتی عکسی توش باشه و همیشه همراه و یادگاری برای کسی هستش که بهش هدیه می دی.

طرحشو ثبت کردیم و سرور اختصاصی رو جهت حفظ اطلاعات به صورت مادام العمر خریداری کردیم . راجع به اسم که فکر می کردیم به سمت معناهای مختلف طلا در زبان های مختلف جذب شدیم و انتخابمون شد ORO ، که در زبان اسپانیایی به معنی طلا هستش . 

زمان برد تا طرحی که مدنظرمون هست رو پیاده سازی کنیم و اول روی آویز گردنبند و آویز ساعت ساخت رو شروع کردیم . بعد گوشواره اضافه شد و طرح بعدی بر اساس تقاضای مشتریانمون شد "دستبند چرم میستریو" که می شه گفت جزو پرطرفدارترین ها بوده ...

این مسیر قطعا ادامه داره ... با حمایت و همراهی شما ...

ممنونیم که در کنار ما هستین . ما هستیم تا بهترین لحظه هارو برای شما ماندگار کنیم .