سوالات متداول

1) فایل به چه صورت قابل بارگذاری هستش ؟

به صورت فایل صوتی ، یا تصویر و یا ویدیو .


2) فایل صوتی چه مدت زمانی باید داشته باشه ؟ خودتون ادیت می کنید ؟

در ارتباط با زمان ویس
ایده آل ترین زمان بین ۴۵ الی ۵۰ ثانیه هستش ، بعد از ثبت سفارش یک شماره تماس خدمتتون ارسال می شه که از طریق اون می تونین فایلتون رو به واتس اپ ارسال کنید .
ادیت های لازم روی اون انجام می شه ، موسیقی پس زمینه با توجه به صدا و موضوع متن روی کار قرار داده می شه ، خدمتتون جهت تایید ارسال می شه . بعد از تایید شما داخل سرور اختصاصی ما بارگذاری می شه و پس از ساخت پلاک خدمتتون ارسال می شه .
در صورتی که تمایل داشته باشین بیشتر از این میزان باشه فایل صوتی شما ، با توجه به حجمی که داخل سرور اشغال می کنه هزینه خدمتتون اعلام می شه.


3) می شه عکس و فایل صوتی همزمان باشه ؟

این هزینه که خدمتتون اعلام شده جهت ذخیره سازی یا ویس و یا تصویر هستش ، اما در صورتی که درخواست داشته باشین ادیت اختصاصی شما انجام می شه و فایل صوتی شما روی تصویر مدنظرتون قرار می گیره و با توجه به حجم بیشتری که داخل سرور اشغال می کنه هزینه ما به تفاوت خدمتتون اعلام می شه.


4) هزينه ارسال محصولات رايگان هست؟

بله هزینه ارسال شهرستان از تاریخ 1400/03/29 رایگان هست.


5) پس از ثبت سفارش و ارسال فایل چقدر طول ميكشه كار به دستم برسه؟

تهران تا 3 روز کاری (امکان ثبت سفارشی و ارسال یک روزه وجود دارد)

شهرستان 5 الي 7 روز كارى

باتوجه به اینکه مرسولات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ارسال می شود ، امکان بررسی آن با وارد کردن شماره مرسوله پستی در لینک بالای صفحه قابل دسترس می باشد .


6) آیا به خارج از کشور ارسال دارید ؟

بله ، ارسال به سراسر دنیا انجام می شود .


7) قسمت موجودي محصولات و قيمت محصولات در سايت به روز هستند؟

بله همه كارهاي ORO و قيمت ها در سايت به روز هستند.


8) آیا امکان پرداخت ارزی از خارج کشور وجود دارد ؟

بله ، پرداخت از طریق PayPal و Visa Card و Master Card امکانپذیر هست .


9) آیا پس از خرید از ORO Gallery ، امکان تعویض یا عودت وجود دارد ؟

بله ، پس از تحویل کالا تا ۷ روز امکان عودت و تعویض وجود دارد.

شرایط تعویض یا استرداد کالا :

۱ ـ مشتری می بایست حداکثر تا یک روز پس از تحویل کالا  نسبت به اعلام درخواست تعویض و حداکثر تا سه روز پس از تحویل کالا و یا ثبت سفارش نسبت به درخواست عودت کالا و یا وجه پرداختی ( در صورت ثبت سفارش ) به کارشناسان ORO از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد.
2 ـ در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ (آکبند)کالا مقدور باشد ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود.
۴ ـ کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط ORO دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می شود.
۵ ـ اگر ایراد فنی یا فیزیکی به تائید کارشناسان برسد ، هزینه ارسال مجدد به عهده گالری ORO می باشد.